Spotkanie Porozumienia Spółek Celowych

05-02-2016

W dniach 3-4 lutego br. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu gościł prezesów i członków zarządu 21 spółek celowych uczelni i instytutów z całego kraju. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci BioTech-IP Innovations.

BioTech-IP Innovations to spółka celowa Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, której zadaniem jest podejmowanie działań w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych realizowanych w MIBMIK i instytutach partnerskich.

Pierwszy dzień obrad poświęcony był kwestiom prawnym związanym z funkcjonowaniem spółek celowych oraz relacjom z MNiSW, NCBR oraz SOOIPP.  Drugi dzień spotkania poświęcony został w całości współpracy z przedsiębiorstwami oraz wizycie studyjnej w Solaris Bus and Coach S.A. w Bolechowie.

Gospodarzem i organizatorem była Spółka Celowa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Sp. z o.o.

PRACUJEMY DLA:

BioCentrum Ochota

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN Isntytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Niniejszy serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Przez używanie stron niniejszego serwisu wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na stosowanie cookies przez nasz serwis, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania stron tej witryny. X