Najnowsze informacje

Galeria zdjęć z brunchu naukowo-biznesowego 31.01.2014

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w trzecim brunchu naukowo-biznesowym  w dniu 31 stycznia 2014 r. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.Lista firm, których przedstawiciele wzięli udział w 4. brunchu:1. Adasa Sistemas - wdrożenia w dziedzinie ciągłego monitoringu jakości wody i środowiska (R&D)2. Ayasoft -  systemy informatyczne, obsługa firm, tworzenie oprogramowania (R&D)3. AerFinance Ventures - inkubator przedsiębiorczości, seed financing4. Akcelerator Innowacji NOT - inkubator przedsiębiorczości, seed financing5. Euroimplant -... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_13.jpg

Science-business networking brunch: 31.01.2014, Warszawa

31 stycznia 2014 r. w godz. 9:30-12:00 zapraszamy do udziału w brunchu naukowo-biznesowym, który będzie okazją, by nawiązać kontakt z innymi naukowcami, a także z  firmami, głównie biotechnologicznymi i farmaceutycznymi oraz inwestorami kapitałowymi. Brunch naukowo-biznesowy adresowany jest do przedstawicieli przedsiębiorstw badawczo-rozwojowych, naukowców oraz inwestorów kapitałowych.Cel spotkania :- prezentacja możliwości, jakie niosą projekty badawcze o charakterze aplikacyjnym naukowców z Biocentrum Ochota,- bliższe poznanie się partnerów... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_12.jpg

Galeria zdjęć z brunchu naukowo-biznesowego 29.11.2013

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w trzecim brunchu naukowo-biznesowym  w dniu 29 listopada 2013 r. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.ZDJĘCIA (kliknij na obrazek, by przejść do galerii zdjęć) więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_11.jpg

Science-business networking brunch: 29.11.2013, Warszawa

29 listopada 2013 r. w godz. 9:30-12:00 zapraszamy do udziału w brunchu naukowo-biznesowym, który będzie okazją, by nawiązać kontakt z innymi naukowcami, a także z  firmami, głównie biotechnologicznymi i farmaceutycznymi oraz inwestorami kapitałowymi.Brunch naukowo-biznesowy adresowany jest do przedstawicieli przedsiębiorstw badawczo-rozwojowych, naukowców oraz inwestorów kapitałowych.Cel spotkania :- prezentacja możliwości, jakie niosą projekty badawcze o charakterze aplikacyjnym naukowców z Biocentrum Ochota,- bliższe poznanie się partnerów... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_10.jpg

Szkolenie "Jak zwiększyć rynkową atrakcyjność wyników badań naukowych"

Dlaczego nie każdy naukowiec zostaje milionerem? Dlaczego ścieżka od pomysłu do produktu jest długa i kręta? Często nowe idee nie materializują się z powodu prostych błędów Twórców wynikających z braku rozumienia funkcjonujących procesów biznesowych.W dniach 10 i 12 grudnia 2013 r. zapraszamy naukowców z instytutów Biocentrum Ochota do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które pokaże jak można wspomóc swoje pomysły, by znalazły zastosowanie w biznesie.Aby sprostać oczekiwaniom rynku, podczas dwudniowego szkolenia będzie można się... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_8.jpg

Szkolenie: "Od projektu do firmy – finansowe ABC projektów innowacyjnych"

W dniach 21-22 listopada 2013 r. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Od projektu do firmy – finansowe ABC projektów innowacyjnych", które przybliży aspekty ekonomiczne związane z zarządzaniem projektem innowacyjnym. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się m.in.: Co to jest projekt innowacyjny?    Jakie są metody finansowej oceny projektu? Jak ocenić opłacalność realizacji projektu? Co to jest próg rentowności? Gdzie szukać źródeł finansowania? Jak zabezpieczyć się przed potencjalnym ryzykiem rynkowym? Czym są akcje,... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_7.jpg

Oferta pracy: Commercialization Business Manager

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej poszukuje osoby na stanowisko Menedżera ds. Komercjalizacji (Commercialization Business Manager). Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie:www.biotech-ip.pl/strona/dolacz-do-nas więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_6.jpg

BioTech-IP z wizytą na targach Biotechnica 2013

BIOTECHNICA to największe europejskie targi sektora biotechnologii i technologii medycznych odbywające się w Hanowerze (Niemcy). W tym (2013) roku odbyły się one w terminie 8-10 października i przyciągnęły ponad 10 tysięcy zwiedzających.616 wystawców z 28 krajów zaprezentowało najnowsze rozwiązania i innowacyjne technologie wykorzystywane w medycynie, przemyśle spożywczym, sektorze produkcyjnym, ochronie środowiska, diagnostyce laboratoryjnej oraz przy produkcji urządzeń laboratoryjnych.Targi BIOTECHNICA są doskonałą okazją do zaprezentowania innowacyjnych produktów,... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_9.jpg

ZAKOŃCZONY Nabór na II. edycję programu Staży

Nabór na II. edycję programu "Staże dla pracowników i doktorantów instytutów Biocentrum Ochota" prowadzonego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, POKL 8.2.1. został zakończony.Wszystkich zainteresowanych odbyciem takiego płatnego stażu zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie.Dokumentacja dotycząca staży znajduje się na naszej podstronie.(HL) więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_5.jpg

Nabór na II. edycję programu Staży - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!! Trwa nabór na II. edycję programu "Staże dla pracowników i doktorantów instytutów Biocentrum Ochota" prowadzonego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, POKL 8.2.1.Wszystkich zainteresowanych odbyciem takiego płatnego stażu zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat: www.biotech-ip.pl/strona/staze-w-firmach-dla-mlodych-naukowcowNabór trwa do 30.09.2013 r. UWAGA! Staż może rozpocząć się przed 30 września. Prosimy o zachowanie min. dwutygodniowego okresu pomiędzy datą złożenia dokumentów a planowanym... więcej »
logobiotechip-fragment_7_2_2_1.jpg

| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

PRACUJEMY DLA:

BioCentrum Ochota

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN Isntytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Niniejszy serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Przez używanie stron niniejszego serwisu wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na stosowanie cookies przez nasz serwis, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania stron tej witryny. X