Oferta marketingowa dla biznesu

Pozycjonowanie stron

Masz firmową stronę internetową, ale generuje ona niewiele zysku? Marzysz o tym, aby spore grono klientów trafiło do Twojego sklepu online? Zleć nam usługę pozycjonowania strony! Dokładnie przeanalizujemy Twoją witrynę po to, aby wprowadzić na niej korzystne zmiany. Więcej wartościowych treści dla odbiorców? Nic trudnego. Bardziej rozbudowane, unikalne opisy produktów? Da się zrobić. W ramach pozycjonowania wytypujemy słowa kluczowe, które pozwolą Twojej stronie znaleźć się na górze wyników wyszukiwania – a stąd już tylko krok do interakcji z witryną! Zadbamy także o skuteczne zaplecze dla strony. To co, zdecydowany na zmiany?

Pozycjonowanie stron

AdWords

AdWords

Aby zyskać przewagę nad konkurencją, warto dotrzeć z przekazem reklamowym do tych, którzy będą naprawdę zainteresowani produktem. Po co celować z reklamą w ciemno? Kampanie AdWords pozwalają nakierować przekaz na konkretne grupy odbiorców: w określonym wieku, z danego obszaru (na przykład z Poznania i okolic), szukających wybranej rzeczy. Dzięki przygotowanej przez nas kampanii Google AdWords użytkownik, korzystający z wyszukiwarki internetowej, zobaczy właśnie Twoje produkty lub trafi na stronę, dotyczącą świadczonych przez Ciebie usług. Efekty kampanii zobaczysz niemal od razu, a my przedstawimy Ci je w postaci czytelnego raportu.


Reklamy Facebook

Masz już profil swojej firmy na Facebooku? Jeśli tak, to świetnie! Jeśli nie, pomożemy Ci go założyć i prowadzić. Ponadto przeprowadzimy dla Ciebie kampanię reklamową, dzięki której pozyskasz nowych fanów, zwiększysz sprzedaż i dotrzesz do tych, którzy będą chcieli skorzystać z Twojej oferty. Zobacz, dziś niemal każdy ma konto na Facebooku. To idealne miejsce do tego, aby nawiązać interakcję z potencjalnymi klientami. Przemyślana reklama Facebook Ads pozwoli Ci rozkręcić biznes, wypromować produkty sezonowe, zachęcić obserwatorów konta do działania (remarketing) lub zbudować grono nowych odbiorców. Z nami zaistniejesz w social media!

Reklamy Facebook

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Niezależnie od tego, czy planujesz działać całkowicie online, czy Twój biznes będzie w dużej mierze tradycyjny – estetyczna strona internetowa to Twoja wizytówka. Nie martw się, nie musisz uczyć się programowania albo obsługi CMS. Zleć stworzenie strony internetowej nam! W ten sposób zyskujesz gwarancję profesjonalnie wykonanej, bezpiecznej, nowoczesnej i estetycznej witryny, wpasowującej się w Twój styl biznesowy. Nie tylko dbamy o kod strony, ale także przygotowujemy treści do umieszczenia w gotowej witrynie. Pomagamy również w zakładaniu sklepów online. W razie potrzeby oferujemy ciągłą opiekę nad stroną.


Agencja interaktywna

Pasja, rozwój, ciekawość i zaangażowanie – to słowa, którymi można określić nasz zespół. Działając jako agencja interaktywna, wspieramy w rozwoju małe i duże biznesy oraz pomagamy im odnaleźć się w świecie online. Dzięki nam nie musisz poświęcać czasu na samodzielne budowanie strony WWW od zera, dbanie o jej pozycję czy pilnowanie budżetu na kampanię reklamową. Zrobimy to za Ciebie! Co więcej, nie potrzebujesz prowadzić firmy w Poznaniu, aby z nami współpracować. Specjaliści z naszej agencji nawiążą z Tobą kontakt zdalnie. Przejrzyste zasady współpracy, stały kontakt z Opiekunem i efekty – oto, na co możesz liczyć.

Agencja interaktywna