Interaktywna agencja marketingowa

Początki działalności naszej agencji interaktywnej to rok 2009. Wtedy jeszcze działaliśmy jako TENSE.PL, by z czasem przekształcić się w Grupę TENSE. Dziś mamy na koncie setki zrealizowanych projektów dla klientów z całego kraju. Nasza główna siedziba mieści się w Poznaniu. Usługi, jakie oferujemy, dotyczą szeroko pojętego marketingu internetowego. Poszukujesz specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie profesjonalną witrynę WWW? A może potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci zoptymalizować Twoje miejsce w sieci lub zrealizować kampanię Google Ads? Dobrze trafiłeś!

Wizja agencji

Miejsce to tworzą ludzie, będący ekspertami w swojej branży. Za tym idzie wysoka jakość świadczonych usług, owocująca licznymi nagrodami. Gazele Biznesu, zestawienie Financial Times, trzykrotna obecność agencji w rankingu Technology Fast 50 Central Europe – to tylko niektóre z wyróżnień, jakie przypadły nam w zaszczycie.

Nasza agencja interaktywna ceni sobie zindywidualizowane podejście do każdego klienta. Mając świadomość zróżnicowanych potrzeb, świadczymy usługi kompleksowo, z uwzględnieniem specyfiki danej branży i budżetu, jakim dysponuje klient. Podpowiadamy tym, którzy nie są pewni, jakie rozwiązanie wybrać. Jesteśmy otwarci na nowe projekty, ciekawe wyzwania i cieszymy się z każdego sukcesu naszych klientów.

Dbamy o pracowników, zapewniając im możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych. Szkolenia, wykłady, warsztaty – wszystko to sprawia, że osoby, pracujące w naszej agencji, mają świetne przygotowanie merytoryczne. W połączeniu ze zdobytym w praktyce doświadczeniem i zgraniem naszego zespołu składa się to na sukces i wymarzone efekty biznesowe naszych klientów.

Wizja agencji


działalności naszych klientów nabierają rozpędu

Misja agencji - pozycjonowanie stron Poznań

Dostarczamy rozwiązania, pomagające naszym klientom w skutecznym zaistnieniu online. Nasz cel to zindywidualizowane, dedykowane wsparcie dla każdego biznesu, który potrzebuje rozwinąć skrzydła. Pracując w agencji interaktywnej, wiemy, jaką moc ma sensownie przygotowana kampania reklamowa czy pozycjonowanie w sieci. Znając odpowiednie metody i stale wzbogacając naszą wiedzę, potrafimy wydobyć tę moc i sprawić, że działalności naszych klientów nabierają rozpędu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej siedzibie, zlokalizowanej w Poznaniu!